Collection: Snack Bars

  • California Gold Nutrition, FOODS, Variety Pack Snack Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Special!
    California Gold Nutrition, FOODS, Wild Blueberry & Almond Chewy Granola Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $9.60
    Sale price
    $9.60
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Special!
    California Gold Nutrition, FOODS, Double Chocolate Peanut Butter Flavor Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Special!
    California Gold Nutrition, FOODS, Cranberry & Almond Chewy Granola Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Special!
    California Gold Nutrition, FOODS, Mocha Nut Chewy Granola Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • California Gold Nutrition, FOODS - Dark Chocolate, Nuts, & Sea Salt Bar Gold Bar, 12 Bars
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Special!
    California Gold Nutrition, FOODS, Coconut Almond Chewy Granola Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • California Gold Nutrition, FOODS, Peanut & Dark Chocolate Chunk Bars, 12 Bars, 1.4 oz (40 g) Each
    Vendor
    California Gold Nutrition
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out