Collection: Annie's Homegrown

  • Annie's Homegrown, Organic Vegan Mac, Cheddar Flavor, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    $5.09
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Yummy Bunnies & Cheddar, Pasta & Cheese, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    $4.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Macaroni & Cheese, Classic Cheddar, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $5.11
    Sale price
    $5.11
    Regular price
    $5.11
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Cheddar Squares, Baked Snack Crackers, 7.5 oz (213 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.52
    Sale price
    $6.52
    Regular price
    $6.52
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Macaroni & Cheese, Shells & White Cheddar, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $3.94
    Sale price
    $3.94
    Regular price
    $3.94
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Rice Pasta & Classic Cheddar, Gluten Free, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $5.11
    Sale price
    $5.11
    Regular price
    $5.11
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Bunny Grahams, Chocolate, 7.5 oz (213 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.71
    Sale price
    $6.71
    Regular price
    $6.71
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Cheddar Bunnies, Baked Snack Crackers, 7.5 oz (213 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    $6.45
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Macaroni & Classic Cheddar, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $3.94
    Sale price
    $3.94
    Regular price
    $3.94
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Bunny Fruit Snacks, Berry Patch, 5 Pouches, 0.8 oz (23 g) Each
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.30
    Sale price
    $6.30
    Regular price
    $6.30
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Bunny Fruit Snacks, Tropical Treat, 5 Pouches, 0.8 oz (23 g) Each
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.24
    Sale price
    $6.24
    Regular price
    $6.24
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic White Cheddar Bunnies, Baked Snack Crackers, 7.5 oz (213 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $6.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Macaroni & Cheese, Shells & Real Aged Cheddar, 6 oz (170 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $4.06
    Sale price
    $4.06
    Regular price
    $4.06
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Bunny Fruit Snacks, Summer Strawberry, 5 Pouches, 0.8 oz (23 g ) Each
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $6.34
    Sale price
    $6.34
    Regular price
    $6.34
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic, Snack Mix, Cheddar, 9 oz (255 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $7.93
    Sale price
    $7.93
    Regular price
    $7.93
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Creamy Deluxe Aged Cheddar, Macaroni & Cheese Sauce, 11 oz (312 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $7.19
    Sale price
    $7.19
    Regular price
    $7.19
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Annie's Homegrown, Organic Snack Mix, Original, 9 oz (255 g)
    Vendor
    Annie's Homegrown
    Regular price
    $8.08
    Sale price
    $8.08
    Regular price
    $8.08
    Unit price
    per 
    Sold out